Završen 15. Međunarodni rukometni memorijal „Stanko Sivrić“

Zbog pandemije koronavirusa organizatori su trajanje petnaestog izdanja tradicionalnog turnira smanjili na dva dana i smanjili broj sudionika, a turnir je sinoć završen dodjelom pehara i medalja.

Inače, na 15. Međunarodnom memorijalnom rukometnom turniru „Stanko Sivrić“ natjecalo se 30-ak ekipa iz BiH i Hrvatske koje su bile podijeljene u po tri starosne kategorije za djevojčice i dječake. Utakmice su odigrane na terenima Sport centra Međugorje, dok je dodjela pehara i medalja održana na terenu Sportsko rekreacijskog centra Krstine.

Pehare i medalje najboljim ekipama i najistaknutijim pojedincima uručili su: Marin Radišić, načelnik općine Čitluk, Predrag Smoljan, predsjednik Općinskog vijeća Čitluk, Josip Grbavac, predsjednik Upravnog odbora Športskog saveza Brotnja i Dragan Vasilj, predsjednik Mjesne zajednice Međugorje.

15. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Stanko Sivrić – poredak i nagrađeni pojedinci:

Djevojčice 2008.
1. mjesto – OŽRK Iskra (Stolac)
2. mjesto – RK Lokomotiva (Mostar)
3. mjesto – RA Čapljina
Najbolja vratarka: Ema Šapuh – RK Lokomotiva (Mostar)
Najbolja igračica: Emili Papac – OŽRK Iskra (Stolac)

Dječaci 2008.
1. mjesto – RK Maglaj
2. mjesto – HMRK Zrinjski Mostar
3. mjesto – HRK Međugorje
Najbolji vratar: Tarik Jupić – RK Maglaj
Najbolji igrač: Marko Ljubić – HMRK Zrinjski

Djevojčice 2006.
1. mjesto – ŽRK Sloga (G. Vakuf – Uskoplje)
2. mjesto – RA Jerkovac (Metković)
3. mjesto – HRK Međugorje
Najbolja vratarka: Vanessa Bebić – RA Jerkovac
Najbolja igračica: Ema Dadić – ŽRK Sloga

Dječaci 2006.
1. mjesto – HMRK Zrinjski 1
2. mjesto – HRK Međugorje
3. mjesto – HMRK Zrinjski 2
Najbolji vratar: Ivan Čobanović – HMRK Zrinjski 1
Najbolji igrač: Renato Galić – HRK Međugorje

Djevojčice 2004.
1. mjesto – ŽRK Sloga (G. Vakuf – Uskoplje)
2. mjesto – RA Jerkovac (Metković)
3. mjesto – RK Lokomotiva (Mostar)
Najbolja vratarka: Vanessa Bebić – RA Jerkovac
Najbolja igračica: Dalila Abazović – ŽRK Sloga

Dječaci 2004.
1. mjesto – RA Čapljina
2. mjesto – HMRK Zrinjski (Mostar)
3. mjesto – HRK Međugorje
Najbolji vratar: Ivan Goluža – HMRK Zrinjski
Najbolji igrač: Karlo Bjeliš – RA Čapljina.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *