ŠN AS Međugorje viceprvak na turniru Talent Cup 2019. u uzrastu 2009. g.

Završio je 6-ti Talent Cup Dubrovnik 2019.g. koji je se igrao od 02. do 05.05. 2019.g Natjecale su se 54 ekipe, više od 800 igrača nastupilo je na terenima NK Župa Dubrovačka.

Rezultati: Škole nogometa AS Međugorje u uzrastu 2009. g.

SKUPINA:

ŠN AS Međugorje – NK Konavle 3:0
NK Župa dubrovačka B. – ŠN AS Međugorje 0:6
Fair Play Ohrid Makedonija – ŠN AS Međugorje 1:3
NK Gošk Dubrovnik – ŠN AS Međugorje 1:1
ŠN AS Međugorje – NK Orašac 15:0

POLUFINALE:

ŠN AS MEĐUGORJE – QS Priština Makedonija
0:0 penali (8:7).

FINALE:

NK Gošk Dubrovnik – AS Međugorje 4:1

Rezultati: polufinala, za 3. mjesto i finala, te pojedinačnih osvajača nagrada na turniru TALENT CUP DUBROVNIK 2019.

POLUFINALA:

-2006 GODIŠTE
NK Župa dubrovačka – NA Konavle 0:1
NKNA Libertas – Fair Play Ohrid 6:0

-2007 GODIŠTE
NK Župa dubrovačka – NA Konavle 1:1(0:2)p
NKNA Libertas – QS Priština 0:1

-2008 GODIŠTE
NK Župa dubrovačka – NK Gošk Dubrovnik 1:0
NA Konavle – QS Priština 2:0

-2009 GODIŠTE
NKNA Libertas – NK Gošk Dubrovnik 0:1
ŠN AS Međugorje – QS Priština Makedonija 0:0(8:7)p

-2010 GODIŠTE
NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas 1:2
DU Talent A – DU Talent B 0:0(1:3)p

-2011 GODIŠTE
NK Župa dubrovačka – ŠN DU Talent A 0:2
NK Adriatik Split – NK Orebić 3:0

-2006 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NK Župa dubrovačka – Fair Play Ohrid 0:2

FINALE:
NA Konavle – NKNA Libertas 1:1(1:3)p

Najbolji golman:Dario Perić(Libertas)

Najbolji strijelac:Frano Vlašić(Libertas)

Najbolji igrač: Kristijan Sentić (Libertas)

-2007 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas 2:0

FINALE:
NA Konavle – QS Priština 0:0(3:1)p

Najbolji vratar: Pero Kapetanić (Konavle)

Ivano Kutlić(Konavle)

Najbolji igrač: Skifter Mustafa (Priština)

-2008 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NK Gošk Dubrovnik – QS Priština 2:2(1:3)p

FINALE:
NK Župa dubrovačka – NA Konavle 1:1(3:1)p

Najbolji vratar: Matija Ruščić (Župa dubrovačka)
Najbolji strijelac: Cristian Varela (Župa dubrovačka)
Najbolji igrač: Mihael Raguž (Župa dubrovačka)

-2009 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NKNA Libertas – QS Prištna 3:0

FINALE:
NK Gošk Dubrovnik – AS Međugorje 4:1

Najbolji vratar: Roko Miloš (Gošk Dbk)
Najbolji strijelac: Ivano Bjelopera (Gošk Dbk)
Najbolji igrač: Josip Ostojić ( ŠN AS Međugorje)

-2010 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NK Župa dubrovačka – DU Talent A 0:2

FINALE:
NKNA Libertas – DU Talent B 0:0 (2:1)p

Najbolji vratar: Ivor Sršen (Libertas)
Najbolji strijelac: Maroje Koprivica (DU Talent)
Najbolji igrač: Bruno Vlahović (Libertas)

-2011 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO:
NK Župa dubrovačka – NK Orebić 4:1

FINALE:
DU Talent A – NK Adriatik Split 0:2

Najbolji vratar: Luka Kalinić (Adriatik Split)
Najbolji strijelac: Stipe Gabrić (Adriatik Split)
Najbolji igrač: Hrvoje Malogajski (Adriatik Split)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *