MNL MZ općine Čitluk: Poznati parovi osmine finala

Sinoć su u Krehin Gracu odigrane posljednje utakmice natjecanja po skupinama u MNL MZ općine Čitluk“Brotnjo 2018“. U prvoj utakmici večeri Donja Blatnica je pobijedila Donji Veliki Ograđenik 7:1 i osvojila drugo mjesto u skupini C, nakon čega su Donji Hamzići pobijedili Gradniće 4:1 i potvrdili prvo mjesto u spomenutoj skupini.

Dvije utakmice koje su uslijedile nakon utakmice Donji Hamzići – Gradnići završile su podjelom bodova, i to identičnim rezultatom (3:3).

Utakmica između Krehin Graca i Dragićine završila je podjelom bodova što je Dragićini bilo dovoljno za prvo mjesto u skupini B, dok je Krehin Gradac natjecanje u skupini završio na drugom mjestu. Prije početka utakmice Krehin Gradac – Dragićina minutom šutnje odana je počast preminulom don Anti Vasilju.

Podjela bodova u posljednjoj utakmici večeri Međugorju je donijela prvo mjesto u skupini D, a Bijakovićima drugo mjesto i plasman u osminu finala.

Utakmice osmine finala na rasporedu su u srijedu, 1. kolovoza i odigrat će se na terenu ŠC Jakerovac u Krehin Gracu, a parovi osmine finala su:
20 sati – Gornji Ograđenici – Gornji Hamzići
21 sat – Krehin Gradac – Potpolje
22 sata – Donja Blatnica – Čalići
23 sata – Bijakovići – Gradnići

Rezultati sinoć odigranih utakmica:
MZ Donji Veliki Ograđenik – MZ Donja Blatnica 1:7 (1:4)
0:1 Tomislav Sušac 1′, 0:2 Matej Bevanda 2′, 0:3 Marin Galić 9′, 0:4 Pavo Galić 18′, 1:4 Ferdinando Beljo 19′, 1:5 Marko Bulić 21′, 1:6 Boris Barać 25′, 1:7 Luka Galić 31′.

MZ Donji Hamzić – MZ Gradnići 4:1 (1:0)
1:0 Ivan Ivanković 4′, 2:0 Luka Ivanković 35′, 2:1 Boris Pehar 36′, 3:1 Robert Ševo 37′, 1:4 Josip Ivanković 40′.

MZ Krehin Gradac – MZ Dragićina 3:3 (1:2)
0:1 Vinko Prusina 5′, 1:1 Antun Pehar 15′, 1:2 Zvonimir Barbarić 18′, 2:2 Luka Dujmović 38′, 2:3 Vinko Prusina 39′, 3:3 Matej Pehar 40′.

MZ Međugorje – MZ Bijakovići 3:3 (1:2)
1:0 Ante Čilić 5′, 1:1 Jozo Ivanković 6′, 1:2 Franko Gugić 16′, 2:2 Rony Barišić 24′, 3:2 Ante Čilić 34′, 3:3 Jozo Ivanković 37′.

Poredak:
Skupina A
1. Dobro Selo 4 400 21:9 (+12) 12
2. Gornji Ograđenici 4 301 18:11 (+7) 9
3. Potpolje 4 202 15:15 (0) 6
4. Biletići 4 103 13:14 (-1) 3
5. Čitluk Selo 4 004 8:25 (-17) 0

Skupina B
1. Dragićina 4 310 24:9 (+15) 10
2. Krehin Grada 4 220 20:5 (+15) 8
3. Gornji Hamzići 4 112 17:15 (+2) 4
4. Gornja Blatnica 4 103 9:25 (-16) 3
5. Služanja 4 103 8:24 (-16) 3

Skupina C
1. Donji Hamzići 4 400 21:3 (+18) 12
2. Donja Blatnica 4 301 18:10 (+8) 9
3. Gradnići 4 202 12:8 (+4) 6
4. Paoča/Vidovići 4 103 7:18 (-11) 3
5. D.V. Ograđenik 4 004 2:21 (-19) 0

Skupina D
1. Međugorje 3 210 23:10 (+13) 7
2. Bijakovići 3 111 8:8 (0) 4
3. Čalići 3 102 8:16 (-8) 3
4. Tepčići 3 102 11:16 (-5) 3

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *