Atletski klub Brotnjo odličan domaćin, postignuti novi izvrsni rezultati

Završen je 8. međunarodni atletski miting “Dani berbe grožđa Brotnjo 2013 – Memorijal Bože Gagro”. U organizaciji atletskog kluba Brotnjo, a u suradnji sa atletskim savezom BiH, na ovom memorijalu nastupilo je 20 klubova sa 350 djece.

Natjecanje se odvijalo u čak 36 atletskih disciplina u svim uzrasnim kategorijama. Uz domaće atletičare Brotnja koji su osvojili 10 prvi mjesta, najuspješniji su bili gosti iz Sarajeva sa 7 prvi mjesta i najvećim brojem djece.

Ovim mitingom završena je još jedna uspješna sezona, a atletski klub Brotnjo se pokazao kao pravi domaćin.

Više fotografija s mitinga možete pogledati OVDJE.

 

Rezultati 8. memorijala:

– 50m Limačice 2006 i mlađe

1. Petra Pavlović – Brotnjo

2. Ana Ćurković – Brotnjo

3. Lamija Tahmaz – Sarajevo

– 50m Limači 2006 i mlađi

1. Josip Ivanković – Brotnjo

2. David Ivanković – Brotnjo

3. Šimun Dragićević – Brotnjo

– 60m Limačice 2004 i 2005

1. Andrea Vidović – Brotnjo

2. Maša Garić – Sarajevo

3. Nina Jakić – Dubrovnik

– 60m Limači 2004 i 2005

1. Aleksandar Kahvić – Teslić

2. Luka Ćurković – Brotnjo

3. Irfan Ramić – Sarajevo

– 60m Cicibanke 2002 i 2003

1. Rebecca Beazkoetxea – Dubrovnik

2. Ana Miličević – Zrinjski

3. Petra Čokarić – ASK-Split

– 60m Cicibani 2002 i 2003

1. Mihajlo Memedović – Glasinac

2. Ivan Petrović – Brotnjo

3. Đorđe Gavranić

– 60m Pionirke 2000 i 2001

1. Josipa Dragićević – Brotnjo

2. Anica Bartula – Glasinac

3. Arijana Vazda – Sarajevo

– 60m Pioniri 2000 i 2001

1. Marko Čeko – Sveti Ante

2. Aldin Ajić – Ilijaš

3. Igor Mandić – Sarajevo

– Dalj Pionirke 2000 i mlađe

1. Josipa Dragićević – Brotnjo

2. Rebecca Beazkoetxea – Dubrovnik

3. Anja Čolaković – Glasinac

– Dalj Pioniri 2000 i mlađi

1. Marko Čeko – Sveti Ante

2. Amer Dupovac – Sarajevo

3. Ante Vlaić – Sveti Ante

– Vortex Pionirke 2000 i mlađe

1. Mirta Kulišić – ASK-Split

2. Milica Jović – Glasinac

3. Isidora Kršić – Teslić

– Vortex Pioniri 2000 i mlađi

1. Harun Karahmet – Sarajevo

2. Huso Tinjak – Sarajevo

3. Nermin Štitkovac – Sarajevo

– Dalj Djevojčice 1998 i mlađe

1. Marija Ivanković – Brotnjo

2. Ivana Karačić – Dubrovnik

3. Katarina Komarica – Sveti Ante

– Dalj Dječaci 1998 i mlađi

1. Ismar Pašanbegović – Zenica

2. Hamza Šehić – Sarajevo

3. Adnan Fazlibašić – Sarajevo

– Vis Djevojčice 1998 i mlađe

1. Sara Lučić – Glasinac

2. Klara Zovko – Brotnjo

3. Slađana Jagodić – Sarajevo

– Vis Dječaci 1998 i mlađi

1. Marko Laješić – Sloboda

2. Tarik Hadžalić – Sarajevo

3. Faruk Kandić – Sarajevo

– 300m Djevojčice 1998 i mlađe

1. Aida Žunić – Sarajevo

2. Đana Buljagić – Borac

3. Gabrijela Soldo – Brotnjo

– 300m Dječaci 1998 i mlađi

1. Ismar Pašanbegović – Zenica

2. Marin Kraljević – Sarajevo

3. Zvonimir Antić – ASK-Split

– 100m prepone Djevojčice 1998 i mlađe

1. Anja Erceg – Borac

2. Dženita Porča – Zenica

3. Ivana Karačić – Dubrovnik

– 100m prepone Dječaci 1998 i mlađi

1. Benjamin Bojanić – Sarajevo

2. Igor Mandić – Sarajevo

3. Huso Tinjak – Sarajevo

– Kugla Djevojčice 1998 i mlađe

1. Mirta Kulišić – ASK-Split

2. Milica Jović – Glasinac

3. Karla Vučetić – Dubrovnik

– Kugla Dječaci 1998 i mlađi

1. Bartul Zemunik – ASK-Split

2. Tonči Rakuljić – ASK-Split

3. Jasmin Mujezin – Sarajevo

– 4x100m Djevojčice 1998 i mlađe

1. Brotnjo

2. Sarajevo

3. Borac

– 4x100m Dječaci 1998 i mlađi

1. Sarajevo 1

2. Sarajevo 2

3. Sarajevo 3

– 100m Mlađe Juniorke

1. Kanita Bilić – Zenica

2. Nikolina Petra Gnječ – Sveti Ante

3. Aida Žunić – Sarajevo

– 100m Mlađi Juniori

1. Haris Mušović – Sarajevo

1. Hasib Muratović – Sarajevo

2. Luka Radoš – Borac

3. Ajdin Hodžić – Ilijaš

– 800m Mlađe Juniorke

1. Ajla Reizbegović – Sarajevo

2. Samra Halvadžija – Sarajevo

3. Amila Dželilović – Sarajevo

– 800m Mlađi Juniori

1. Semir Avdić – Zenica

2. Alija Imamović – Sarajevo

3. Aldan Tabak – Sarajevo

– Troskok Mlađe Juniorke

1. Nikolija Stanivuković – Borac

2. Dragana Pozderović – Teslić

3. Anđela Kordić – Brotnjo

– Troskok Mlađi Juniori

1. Josip Soldo – Brotnjo

2. Abdulah Terzić – Sarajevo

3. Dominiko Strunje – Sveti Ante

– 100m Juniorke

1. Ajla Džanko – Sarajevo

2. Lukrecija Dragić – Dubrovnik

– 100m Juniori

1. Josip Šakić – ASK-Split

2. Antonio Zelić – Sveti Ante

3. Borislav Dragoljević – Borac

– 400m Juniorke

1. Kanita Bilić – Zenica

2. Azra Boydel – Sarajevo

3. Lukrecija Dragić – Dubrovnik

– Vis Juniorke

1. Marija Tomić – Brotnjo

2. Nikolija Stanivuković – Borac

3. Azra Boydel – Sarajevo

– Dalj Juniorke

1. Antonija Radić – Sveti Ante

2. Nikolija Stanivuković – Borac

3. Nikolina Petra Gnječ – Aveti Ante

– Dalj Juniori

1. Ivan Gagro – Brotnjo

2. Marko Obradović – Borac

3. Josip Soldo – Brotnjo

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *