Ispis

59148544 c2ac 4baa 9219 40f90a0a0a80 nikola vasilj 700x402Nakon što je nedavno sporazumno raskinuo ugovor sa Zrinjskim, mladi 21-godišnji golman Nikola Vasilj zvanično je potpisao trogodišnji ugovor sa Nurnbergom, saznaje portal SCsport.ba.
Talentovani čuvar mreže danas je uspješno prošao ljekarski pregled u trofejnom njemačkom klubu, te je stavio paraf na trogodišnji ugovor koji stupa na snagu od ljeta.

Planirano je da se Vasilj na pripremama Nurnberga u Austriji pojavi 12. juna, a konkurencija će mu biti 30-godišnji Kirschbaum, te 22-godišnji golman Bradlaw.

Opširnije...

Ispis

18765263 10211810203403116 1852649204 oBrotnjak Mateo Sušić osvojio je danas  sa Sheriff Tiraspolom Kup Moldavije pobijedivši u finalu  Zariu Balti 5:0.

Nakon prošlogodišnje titule prvaka Moldavije, Sušić je svojoj riznici pehara dodao i Kup, a 30. svibnja ima priliku osvojiti i duplu krunu kada igraju s Daciom Kisinjev.

Čestitamo!!!

Ispis

1 97858831Proteklog vikenda (20./21.svibnja 2017.) NK Špansko organizirao je 15. međunarodni turnir Darko Tironi za uzrast 2006. godište.

Na ovom turniru u Zagrebu, jednom od „najjačih" u regionu, nastupile su momčadi iz četri države (Rusija, Slovenija, Hrvatska i BIH)

Poziv za nastup za momčad GNK Dinamo Zagreb na ovome turniru dobio je Luka Odak, član HŠK Zrinjski Mostar, koji je sa svojim suigračima osvojio prvo mjesto na istom te stekao još jedno veliko nogometno iskustvo.

hercegovina.info

Ispis

2017 05 12 22.00.55Iako su domaći nogometaši iz Pule vodili, osoba koja je najviše zaslužna za preokret i spasonosne bodove gostima iz Vinkovaca bio je mladi hercegovački nogometaš Marko Pervan.

Prvo je Pervan u 60.minuti odlično pogodio sa ruba kaznenog prostora nakon što se varkom riješio protivnika, a u 70.minuti je napravio slalom kroz Istrine nogometaše, te je ubacio na šest metara gdje je Baša glavom pogađa za 2:1 i veliko slavlje Vinkovčana.

Ispis

0a5573db6b0e5fac1d0d26ba108b0f7bFutsaleri "Brotnja" savladali su u pravoj goleadi "Kaskadu" sa 9:8 u Gračanici. Junak pobjede je Luka Suton koji je postigao pet pogodaka.

Vrlo efikasnu utakmicu odigrali su "Kaskada" i "Brotnjo" u Gradskoj dvorani "Luke" u Gračanici.

Već u 40. sekundu Rahim Spahić poslije sjajne akcije, na asistenciju Krdžića pogađa za 1:0, a tri minute kasnije i duplira prednost "Kaskade" 2:0. Već tada se dalo naslutiti da ćemo prisustvovati goleadi, ali niko nije očekivao vjerovatno ovakav razvoj situacije.